Erzincan Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzincan’da izdihamlı emekli seçimi

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ ERZİNCAN ŞUBESİ 7. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erzincan’da izdihamlı emekli seçimi
88 views
03 Temmuz 2021 - 10:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Emekliler Derneği Erzincan Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunda izdiham yaşandı. İzdihamda bazı kadınlarında arada kalarak zor anlar yaşadıkları görüntülere yansıdı.

Türkiye Emekliler Derneği Erzincan Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Özel bir işletmenin salonunda yapılan genel kurul izdihama neden olurken zaman zaman da gergin anlar yaşandı.

Bazı seçmenlerin oy pusulalarının değiştirildiğinin iddia edildiği genel kurulda sık sık itirazlar divana sunuldu.

Genel kurulda gözlemci olarak göreve seçilen Selami Karasu, yapılan seçimlerin usulsüz olduğunu Divan Başkanlığına itiraz etmelerine rağmen kabul edilmediğini söyledi.

Türkiye Emekliler Derneği Erzincan şubesine başkan adayı olarak giren Çiğdem Duymaz’da, “Oy pusulaları dışarıda dağıtılmış ve insanlar izdiham bir şekilde içeriye alındı. Kimin nereye imza attığı belli değil kimin ne şekilde oy kullandığı belli değil. Bir arkadaşı yakaladık bunları bu zarfa neden koyuyorsun dedik herkes böyle yapıyor dedi. Şaibeli bir seçim bu konuda elimizden geleni gerekli mercilere yapacağız” diye konuştu.

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, yapılan seçimde her hangi bir usulsüzlüğün olmadığını kaydederek seçmenler ve adayların itirazlarını kabul etmedi.

Zaman zaman gerginliklerin devam ettiği genel kurulda kullanılan 498 oydan 248 seçmenin oyunu alan Ramiz Ağdaş Türkiye Emekliler Derneği Erzincan Şubesi Başkanı seçildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.