Erzincan Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Mehmet Makas: “Devletimiz çocuklarımızın hayallerinin ötesinde bir Türkiye inşa etmek için çalışıyor”

ERZİNCAN VALİSİ MEHMET MAKAS, 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNİN SONA ERMESİ MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYIMLAYARAK, “DEVLETİMİZ ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİNİN ÖTESİNDE BİR TÜRKİYE İNŞA ETMEK İÇİN ÇALIŞIYOR” DEDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Mehmet Makas: “Devletimiz çocuklarımızın hayallerinin ötesinde bir Türkiye inşa etmek için çalışıyor”
90 views
02 Temmuz 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, 2020-2021 eğitim öğretim döneminin sona ermesi münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, “Devletimiz çocuklarımızın hayallerinin ötesinde bir Türkiye inşa etmek için çalışıyor” dedi.

Vali Makas, yaz tatilinde öğrencilere bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulunarak mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Büyük bir coşku ve heyecanla başladığımız 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılını sorunsuz bir şekilde bitirmenin mutluluğunu ve hazzını yaşıyoruz. Her eğitim öğretim döneminde olduğu gibi bu dönemde de Erzincan’ın eğitimde yükselen ivmesine verdikleri özverili katkıdan dolayı okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ediyorum.

Yaz boyunca bol bol kitap okumanızı, kültürümüzün ve medeniyetimizin mihenk taşlarını tanımanızı, doğayla çevreyle bütünleşmenizi tavsiye ediyorum. İnanıyorum ki sadece sınavlarda değil hayatta da çok başarılı olacaksınız. Bunun için zamanın değerini bilmek, çağın ruhuna karışmak gerekiyor. Unutmayalım ki insan, hayalleriyle yaşar. Devletimiz çocuklarımızın hayallerinin ötesinde bir Türkiye inşa etmek için çalışıyor. Sizler de bu uygun eğitim-öğretim ikliminde güzel neticeler alacaksınız.

Salgından ötürü uzun süredir okullarından ayrı kalıp uzaktan eğitimle derslerini takip eden öğrencilerimizin telafi eğitimlerine katılarak eksiklerini tamamlayacaklarına yürekten inanıyorum. Eylül ayında inanıyorum ki yüz yüze eğitimle tüm yavrularımız yine okul bahçelerini, koridorları, sınıfları neşelendirecek; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak için gerekli olan eğitimi almayı sürdüreceklerdir.

Bu vesileyle, karne alan tüm öğrencilerimizi canıgönülden kutluyorum. Eğitim yolculuklarında tüm engelleri aşmaları ve enerjilerini daha verimli kullanmaları için verilen molayı iyi değerlendirmelerini diliyor, tüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin neşeli, bol aktiviteli bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.